Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

10 млн. пенсіонерам проіндексують виплати

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: пенсії

  За новою формулою Кабмін зробить перерахунок виплат з 1 березня 2019 року.

  9016_98798.jpg (69.04 Kb)


  В Україні під індексацію пенсій в наступному, 2019 році підпадуть близько 10 мільйонів пенсіонерів.

  Про це розповів заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

  "Формула індексації пенсій передбачена законом. Береться пенсія, розрахована відповідно до закону про загальнообов'язкове пенсійне страхування, підвищується на 50% від зростання середньої зарплати за попередній рік плюс 50% від інфляції за попередній рік. З огляду нате, що 10,2 мільйона пенсіонерів отримали підвищення пенсій в жовтні 2017 року, то практично всі вони і підпадають під індексацію пенсій в 2019 році", – сказав він.

  За словами заступника голови Мінсоцполітики, в проекті державного бюджету на 2019 рік передбачена загальна сума дотації з державної скарбниці Пенсійного фонду, "але не можна сказати, що якась чітка сума закладена на індексацію пенсій тощо".

  "Все розраховано в проекті бюджету Пенсійного фонду, який також був поданий до Верховної Ради, і однією зі складових – дотація з державного бюджету. Загальна сума – 166 мільярдів гривень", – пояснив Шамбір.

  Як повідомлялося, в Україні з 1 березня 2019 року, вперше за всю незалежність країни, відбудеться індексація пенсій за новою формулою.

  Детальніше про формулу індексації пенсій читайте на сайті "Сегодня" в матеріалі: "Після реформи пенсії українцям будуть перераховувати за формулою щороку: як це працюватиме".

  Раніше в Мінсоцполітики України анонсували підвищення мінімальних пенсій. У березні 2019 року мінімальну пенсію в Україні планують підняти на 20%. Зараз мінімальна пенсія в країні становить 1435 гривень. З 1 грудня 2018 року вона збільшиться до 1497 гривень. А після "осучаснення" в березні-2019 становитиме близько 1800 гривень.

  Також ми писали, кому невигідно "осучаснення" і які пенсії будуть отримувати українці. В результаті перерахунку пенсій за новою формулою виплати зростуть для 5,6 млн пенсіонерів. Розмір "осучаснених" пенсій буде розраховуватися індивідуально для кожного пенсіонера  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми