Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кому і на скільки перерахуються пенсію у 2019

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: пенсії

  Пенсію за новими правилами отримають близько 12 млн українців.

  6672_98798.jpg (69.04 Kb)

  У 2019 пенсії для українців будуть розраховуватися за новими формулами. На відміну від попередніх років, тепер зарплатний показник не буде зіставлятися з актуальних і повторювати рівень інфляції. Нові зміни торкнуться близько 12 млн чоловік. Чи не торкнутися нові правила тільки пільговиків, наприклад, військових або суддею, а також людей зі стажем менше, ніж 15 років.

  На скільки підвищиться рівень пенсії ще невідомо, але орієнтовно може підрахувати будь-яка людина. Ось так виглядає нова формула: Пенсія (р) = Сз (1) по країні * Кз * 1% * стаж, де Сз (1) = Сз по країні + 50% зростання зарплат + 50% інфляції. Якщо перерахувати за новою формулою зарплату середньостатистичного українця, який вийшов на пенсію в 2019 році з середньою зарплатою в 5,4 тис грн, то при 35 роках стажу отримає близько 2,1 тис гривень.

  Якщо порівняти з попередньою і перерахувати по старій формулі пенсію того ж людини, він буде отримувати майже 1,8 тис грн. Різниця в сумі близько 300 гривень. Необхідно відзначити, що в 2019 році дефіцит Пенсійного фонду складе 166 млрд гривень. Дану суму кілька років тому планували компенсувати за 6 років, отримуючи гроші з держбюджету. Але навіть якщо в цьому році сума дефіциту складе майже 140 млрд гривень, то в наступному утворює на 16 млрд більше.

  Експерти в галузі пенсійного забезпечення заявляють, що краще не тільки вводити нову систему, а й забезпечити високу пенсію за допомогою приватних фондів. У свою чергу фондам необхідно вкласти гроші в нерухомість або провести покупку цінних паперів, щоб уникнути інфляції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми