Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кому і на скільки перерахуються пенсію у 2019

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: пенсії

  Пенсію за новими правилами отримають близько 12 млн українців.

  6672_98798.jpg (69.04 Kb)


  У 2019 пенсії для українців будуть розраховуватися за новими формулами. На відміну від попередніх років, тепер зарплатний показник не буде зіставлятися з актуальних і повторювати рівень інфляції. Нові зміни торкнуться близько 12 млн чоловік. Чи не торкнутися нові правила тільки пільговиків, наприклад, військових або суддею, а також людей зі стажем менше, ніж 15 років.

  На скільки підвищиться рівень пенсії ще невідомо, але орієнтовно може підрахувати будь-яка людина. Ось так виглядає нова формула: Пенсія (р) = Сз (1) по країні * Кз * 1% * стаж, де Сз (1) = Сз по країні + 50% зростання зарплат + 50% інфляції. Якщо перерахувати за новою формулою зарплату середньостатистичного українця, який вийшов на пенсію в 2019 році з середньою зарплатою в 5,4 тис грн, то при 35 роках стажу отримає близько 2,1 тис гривень.

  Якщо порівняти з попередньою і перерахувати по старій формулі пенсію того ж людини, він буде отримувати майже 1,8 тис грн. Різниця в сумі близько 300 гривень. Необхідно відзначити, що в 2019 році дефіцит Пенсійного фонду складе 166 млрд гривень. Дану суму кілька років тому планували компенсувати за 6 років, отримуючи гроші з держбюджету. Але навіть якщо в цьому році сума дефіциту складе майже 140 млрд гривень, то в наступному утворює на 16 млрд більше.

  Експерти в галузі пенсійного забезпечення заявляють, що краще не тільки вводити нову систему, а й забезпечити високу пенсію за допомогою приватних фондів. У свою чергу фондам необхідно вкласти гроші в нерухомість або провести покупку цінних паперів, щоб уникнути інфляції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми