Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Знайти роботу в Україні стало непросто

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: робота

  Восени-2018 на українському ринку праці на одну вакансію претендує 3 спеціаліста.

  6687_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Восени традиційно стартує сезон ділової активності, однак він на зростанні кількості вакансій позитивно не позначився. У вересні навіть був відзначений спад пропозицій.

  Найбільш затребуваними в Україні восени-2018 виявилися фахівці таких сфер: "Продажі", "IT, інтернет, телеком" і "Маркетинг, реклама, PR" - (як і у вересні 2017 року). Трохи менше вакансій на порталі розміщено для фахівців напряму "Виробництво". Шукачі роботи рубриках "Наука, освіта", "Початок кар'єри, студенти" не перестають користуватися популярністю у роботодавців. Знову в вересні активно шукали персонал в сфері туризму / готельного і ресторанного бізнесу, адмінперсонал.

  Багато пропозицій з'являється для фахівців сфери спорт / фітнес - у спорткомплексів і салонів краси починається гаряча пора. А порівняно з кінцем літа скоротилася кількість вакансій в рубриках "Банки, інвестиції, лізинг", "Безпека" та "Бухгалтерія, управлінський облік, фінанси підприємства". У фінансистів тривати не найкращі часи для кар'єри.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми