Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Нова "мінімалка" не дотягне до розміру прожиткового мінімуму за 2018 рік

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: зарплата, мінімалка

  Чергове підвищення мінімальної зарплати не дотягне до розміру прожиткового мінімуму за 2018 рік.

  8554_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Міністерство соціальної політики встановило розмір прожиткового мінімуму на рівні в 4180 гривень у вересні 2018 року, а підвищення мінімальної заробітної плати планується тільки на 2019 рік до рівня в 4170 гривень (коли зараз українці отримують 3723 гривні).

  Значне підвищення заробітної плати відбудеться в аграрній, фінансової, страхової сфері і в медицині, майже на 28%. Мінімальна заробітна плата збільшиться тільки один раз - в січні 2019-го року, що призведе до підвищення зарплати у всіх, хто працює офіційно. Середню заробітну плату очікують в розмірі 10,5 тис гривень. Слід зазначити, що ці цифри стосуються лише "білих" зарплат, без урахування "конвертів".

  Підвищувати зарплати змушують не тільки законодавчі органи, але також нестача кадрів і великі міграційні процеси. На ринку праці повно безробітних юристів, а найбільший попит є на "робочі" професії: сантехніки, кранівники, зварювальники, слюсарі і т. д. Чи не покращує ситуацію і міграція людей робітничих професій. Адже на заводах або в компаніях тієї ж Польщі можна заробити в 3-3,5 рази більше, ніж в Україні, виконуючи ту ж роботу в кращих умовах. Експерти кажуть, що для "утримання" фахівців варто оплачувати їх роботу на рівні не менше, ніж 14 тис гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми