Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Нова "мінімалка" не дотягне до розміру прожиткового мінімуму за 2018 рік

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: зарплата, мінімалка

  Чергове підвищення мінімальної зарплати не дотягне до розміру прожиткового мінімуму за 2018 рік.

  8554_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Міністерство соціальної політики встановило розмір прожиткового мінімуму на рівні в 4180 гривень у вересні 2018 року, а підвищення мінімальної заробітної плати планується тільки на 2019 рік до рівня в 4170 гривень (коли зараз українці отримують 3723 гривні).

  Значне підвищення заробітної плати відбудеться в аграрній, фінансової, страхової сфері і в медицині, майже на 28%. Мінімальна заробітна плата збільшиться тільки один раз - в січні 2019-го року, що призведе до підвищення зарплати у всіх, хто працює офіційно. Середню заробітну плату очікують в розмірі 10,5 тис гривень. Слід зазначити, що ці цифри стосуються лише "білих" зарплат, без урахування "конвертів".

  Підвищувати зарплати змушують не тільки законодавчі органи, але також нестача кадрів і великі міграційні процеси. На ринку праці повно безробітних юристів, а найбільший попит є на "робочі" професії: сантехніки, кранівники, зварювальники, слюсарі і т. д. Чи не покращує ситуацію і міграція людей робітничих професій. Адже на заводах або в компаніях тієї ж Польщі можна заробити в 3-3,5 рази більше, ніж в Україні, виконуючи ту ж роботу в кращих умовах. Експерти кажуть, що для "утримання" фахівців варто оплачувати їх роботу на рівні не менше, ніж 14 тис гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми