Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У яких галузях платять понад 15 тисяч зарплатні

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: зарплата

  Виявляється, заробити пристойні гроші можна не тільки в сфері IT.

  5841_783.jpg (35.2 Kb)


  Питання заробітної плати є болючим для багатьох роботодавців і найманих працівників. Особливо, якщо справа стосується регіонів. Де в Україні можна заробити більше 15 тисяч гривень на місяць.

  Директор по маркетингу - від 77 до 80 тисяч грн.

  Середня зарплата директора по маркетингу по вакансіях на Work.ua - 25600 гривень. Без досвіду, звичайно, працювати на такій посаді не вийде. При цьому максимальний діапазон оплати праці директора по маркетингу - від 77001 до 80000 гривень.

  Стоматолог - 20 тисяч грн

  Звичайно, стоматологом навряд чи може стати кожен. Для цього як мінімум потрібно здобути профільну освіту. Але якщо ви тільки вибираєте, куди піти вчитися, або допомагаєте визначитися дитині, не проходьте мимо. За даними з вакансій, середня зарплата стоматолога - 21300 гривень.

  Начальник відділу кадрів - 18 тисяч грн

  Максимум, який пропонують на даній посаді - 60000 гривень. А ось середня зарплата начальника відділу кадрів - 18000 гривень. Зрозуміло, щоб стати начальником, доведеться спочатку попрацювати рядовим співробітником, але воно того варте. Переводчик китайского - 16 тисяч грн Професія, звичайно, рідкісна, але дуже перспективна. Середня пропозиція по вакансіях перекладача китайської - 16600 гривень. Все, що потрібно - відмінне знання китайської. І, звичайно, навички перекладу, спілкування з людьми і бажання розвиватися.

  Переводчик китайского - 16 тисяч грн

  Професія, звичайно, рідкісна, але дуже перспективна. Середня пропозиція по вакансіях перекладача китайської - 16600 гривень. Все, що потрібно - відмінне знання китайської. І, звичайно, навички перекладу, спілкування з людьми і бажання розвиватися.

  Прораб - 15 тисяч грн

  Виконробів цінують не тільки за кордоном, але і в Україні. Середня зарплата за посадою виконроба - 15400 грн. Це вище за середню зарплату в країні. Для роботи на посаді виконроба потрібен досвід і відповідальність.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми