Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як правильно "вибити" з начальника більшу зарплату: Топ-поради

  • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: зарплата, робота

    Коли довго думали і хотіли, але не знали, як запитати.

    8078_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

    Іноді для повного щастя не вистачає зміни роботи, гарного начальника, цікавих завдань, дружнього колективу ... Але що робити, коли це все є, тільки ось зарплата маленька? Як попросити підвищення заробітної плати і уникнути гніву начальника.

    В потрібний час, в потрібному місці. Для початку коштував переконатися, що в компанії все добре. Клієнти приходять, а не йдуть, дохід достатній, податкова обходиться без перевірок і т. Д. Адже якщо попросити добавки під час скорочення штату або оптимізації витрат, швидше за все можна отримати відмову.

    Досить великий стаж роботи. Не слід просити зарплату, якщо з моменту початку роботи в компанії пройшло всього 3-4 місяці. Можливо, в компанії дійсно є підвищення після певної тривалості роботи, потрібно уточнити у колег перед походом до боса. Винятком буде, звичайно, збільшення кола обов'язків.

    "Залізні" аргументи. Часто начальники просто не звертають увагу на результати своїх підопічних, так як самі дуже зайняті. Тому стоїть не хвалитися, але вказувати на факти успіхів. Наприклад, можна вести "щоденник досягнень" і в бесіді показати його. Буде особливим плюсом, якщо робота принесла прибуток компанії.

    Посада вище. Якщо в голові ви перепробували всі способи, але ще не зважилися на пряме прохання, то можна попросити посаду вище. Нові обов'язки - нова оплата.

    Середня зарплата по ринку. Можна провести аналіз ринку і дізнатися на якому рівні знаходиться зарплата саме у вашій компанії. Якщо вона далека від середньої, то варто натякнути про це начальнику.

    Останнє слово за босом. Якщо все-таки є за що підвищувати зарплату, то слід почекати з озвучуванням точної суми. Наприклад, після добре виконаної задачі просити не 5% надбавки, а почекати, поки начальник сам не назве число. Можливо, він би сказав 10-15%.

    Альтернатива. Перед розмовою варто подумати про альтернативу. Якщо у компанії немає зараз можливості підвищити оклад або не хочеться, то шеф може запропонувати заміну, наприклад, курси підвищення кваліфікації, гнучкий графік, додаткові вихідні і т. д.

    Якщо раптом відмова. Буває, що начальник не згоден з усіма аргументами, доказами і фактами, тому слід уточнити, що саме потрібно зробити, щоб отримати підвищення. А вже після виконання додаткової роботи повернутися до обговорення.

    Про що НЕ варто говорити. Звичайно ж не потрібно посилатися на особисті проблеми, вони ніколи не будуть достатнім аргументом. Порівнювати з іншими: таким способом можна підставити не тільки колегу, а й себе. Ніколи не варто шантажувати звільненням (а раптом ви не настільки цінний співробітник), кричати, плакати і підлещуватися. І перш за все, потрібно самому повірити і довести, що ви давно повинні отримувати більше, тоді і начальник повірить.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як український малий бізнес змушений годувати чужі корпорації Як український малий бізнес змушений годувати чужі корпорації
Останнім часом ситуація в сфері інтернет-торгівлі стає дедалі загрозливішою. За даними Опендатабот та Прозорро, близько 30% малого бізнесу в Україні п...
Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми