Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Порівняно середні зарплати у Криму та у Росії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Крим, РФ, зарплата

  Росія витрачає на анексований Крим приблизно 2 млрд доларів у рік, проте величезні дотації не рятують ― жителі півострова живуть чим далі, тим гірше. Навіть "прикрашена" статистика окупантів каже про глибоку кризу.

  27_383563024.jpg (39 Kb)

  Кримчани так і не побачили "великих" російських зарплат. Незаконна влада стверджує, що вчителі на півострові отримують понад $420, а насправді ― не більше $300 з усіма надбавками.

  Для порівняння, середня зарплата в РФ ― $531, середня зарплата у Криму ― $387. У Росії вчитель отримує $495, а на окупованому півострові ― $300. У середньому лікар у Криму отримує на $60 менше, ніж у Росії ― $330.

  Кримчани обурюються рівнем зарплат. Кримський блогер Леонід Кузьмін розповів, що ціни на продукти виросли у 2,5 раза, але це ніяк не компенсується ростом рівня зарплати.

  "Якщо порівнювати із нинішніми українськими цінами, то незважаючи на те, що десь ціни і збігаються, в основному в Криму все дорожче. Скажімо, якщо в Україні персики влітку були по 30 грн за кілограм, то в Криму — 120-150 рублів (50-60 грн)", ― розповів він

  А ось рівень зарплати бажає кращого: "Скажімо, середня зарплата в сфері освіти ― від 15 до 18 тис. рублів, (6-7 тис. грн), а в медицині — десь 20 тисяч (7,7 тис. грн). І це у лікаря, який має категорію і досвід роботи", — каже Кузьмін.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми