Робота. Зарплата. Пенсії, ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

У Кабміні заявили, що ріст зарплат випереджає ріст тарифів

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: зарплата, комуналка

  Доходи населення зростають вищими темпами, ніж витрати на оплату комунальних послуг.

  66_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це заявив генеральний директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

  “Якщо ми порівняємо динаміку зростання доходів з динамікою зростання витрат на оплату комунальних послуг, то доходи населення в середньому зростають вищими темпами, ніж витрати на оплату комунальних послуг. Тобто, потреба громадян в отриманні субсидій буде зменшуватися”, – повідомив чиновник.

  Він зазначає, що тарифи – не єдиний фактор, який впливає на потребу громадян в отриманні соціальної підтримки. Сьогодні спостерігається досить активна динаміка зростання доходів населення.

  “Другий фактор – це перегляд правил надання житлових субсидій з травня 2018 року. Третій фактор – це, звісно, підвищення ціни на газ, яке у нас відбулося. Ці три чинники зараз відіграють основну роль при реалізації права на субсидії в поточному опалювальному періоді”, – сказав представник Міністерства соціальної політики.

  За його словами, щотижня близько 120-150 тисяч домогосподарств звертаються за оформленням субсидії.

  “Громадяни почали отримувати перші платіжки з новими тарифами на газ, водопостачання, утримання житла, а тепер вони визначаються щодо потреби в отриманні житлових субсидій”, – повідомив Музиченко.

  Він додав, що чисельність отримувачів субсидій зменшується в тому числі завдяки тому, що програма надання субсидій стала більш адресною.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми