Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Гройсман прокоментував можливість "другої пенсії" в Україні

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман поки не бачить необхідної кількості голосів у Верховній Раді для схвалення рішення щодо введення другого (накопичувального) рівня пенсійної системи, або так званої "другої пенсії".

  6660_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це він заявив у інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

  "Взагалі, це питання не тільки і не стільки пенсійної системи - це питання гарантій вкладів, приватного інвестування. Такий законопроект є, тривають дискусії. Поки що об'єднання депутатських голосів для того, щоб було прийнято необхідне рішення, я не бачу", - сказав Гройсман.

  Водночас він вважає, що накопичувальний рівень має з'явитися, але тоді, коли це буде дійсно гарантовано для тих, хто буде накопичувати.

  Щодо підвищення пенсій 2019 року, Гройсман повідомив, що 1 січня буде перерахунок пенсій для військових пенсіонерів - це близько 500 тис. осіб, і 1 березня - масовий перерахунок пенсій для всіх українських громадян.

  "Його буде проведено з розрахунку 50% інфляції і 50% середньої заробітної плати. Це буде вперше автоматична індексація, яка відтепер буде щорічною і не залежатиме від чиїхось політичних рішень", - додав він.

  Прем'єр-міністр також зазначив, що наступна проблема, яка потребує вирішення, - це підвищення пенсії для людей із великим стажем, але невисокою зарплатою і, як результат, низькою пенсією.

  "Але коли будь-яку категорію починаєш розраховувати, бачиш, що це десятки мільярдів гривень, які потрібно додатково знайти, і це дуже складно. Тому я кажу завжди, що основою всіх змін має бути сильна і відкрита економіка", - наголосив Гройсман.

  Нагадаємо, ще у жовтні 2017 року Гройсман заявляв, що уряд береться за розробку законопроекту про створення в Україні накопичувальної пенсійної системи за участю приватних міжнародних фондів.

  Проте прем'єр зазначив, що переживає за збереження коштів громадян.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми