Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

З 1 січня безробітних в Україні реєструватимуть по-новому

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  З 1 січня 2019 року набирає чинності порядок реєстрації та перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

  9925_depopulation.jpg (34.6 Kb)


  Про це свідчить постанова Кабінету міністрів України.

  Постанову “Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу” уряд ухвалив 19 вересня 2018 року.

  Так, цим порядком, зокрема, впроваджується інститут кар’єрного радника, який сприяє тим, хто шукає роботу, зареєстрованим безробітним, в пошуку роботи, плануванні кар’єри.

  Крім того, вводиться профілювання безробітного або особи, яка шукає роботу. Так, оцінюватиметься можливість їх працевлаштування, ступінь мотивації до праці. За результатами первинного профілювання кар’єрний радник разом з особою, яка шукає роботу, складають індивідуальний план надання послуг з працевлаштування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми