Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У кого в Україні найбільші зарплати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Українці у середньому отримують 9161 грн у місяць. Найвища середня зарплата у Києві - 13 897 грн. Найнижча - у Кіровоградській обл (7391 грн).

  3004_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Водночас на сайтах пошуку роботи можна знайти вакансії, де платитимуть ще більше.

  Бізнес-аналітик

  Компанія Roshen пропонує фахівцю зарплату 50 тис. грн. Шукає бізнес-аналітика зі знанням міжнародних стандартів фінансової звітності, іноземної мови, бухгалтерських програм і досвідом проектної роботи. Роботодавець обіцяє безкоштовні обіди, навчання, зручний графік і страховку.

  Стоматолог-терапевт

  Стоматологічна клініка шукає дитячого стоматолога з вищою профільною освітою. Зарплату обіцяють 50 тис. грн. Потрібно вміти знаходити спільну мову з дітьми. Працювати доведеться за змінним графіком.

  Менеджер з продажів зі знанням німецької

  У столичну маркетингову компанію потрібен продажник зі знанням німецької мови. Крім того, кандидат повинен вміти продавати, аналізувати і переконувати. Роботодавець пропонує ставку $600 (17 тис. грн) і бонусну систему.

  Комерційний директор

  Харківська компанія, яка надає послуги для розвитку та підтримки бізнесу, шукає комерційного директора з досвідом роботи. Потенційний кандидат повинен мати широкий кругозір, системне мислення та уміння керувати. Зарплату обіцяють 50 тис. грн.

  Менеджер проекту

  У GoodWine шукають фахівця з досвідом роботи в імпортних поставках, який мислить як підприємець. Менеджеру проекту пропонують зарплату 50 тис. грн.

  Шеф-повар

  Шеф-повару обіцяють зарплату 50 тис. грн. Фахівця шукають в Одесу. Щоб зайняти посаду, потрібно мати досвід роботи, знати технологічні процеси і вміти працювати в команді.

  Кур'єр з вантажним авто

  Кур'єру для доставки великогабаритної техніки по Києву і області на 7-денний робочий тиждень пропонують зарплату 60 тис. грн. Виплати складаються зі ставки і доплат за підйом вантажу і успішно виконану доставку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми