Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У кого в Україні найбільші зарплати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Українці у середньому отримують 9161 грн у місяць. Найвища середня зарплата у Києві - 13 897 грн. Найнижча - у Кіровоградській обл (7391 грн).

  3004_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Водночас на сайтах пошуку роботи можна знайти вакансії, де платитимуть ще більше.

  Бізнес-аналітик

  Компанія Roshen пропонує фахівцю зарплату 50 тис. грн. Шукає бізнес-аналітика зі знанням міжнародних стандартів фінансової звітності, іноземної мови, бухгалтерських програм і досвідом проектної роботи. Роботодавець обіцяє безкоштовні обіди, навчання, зручний графік і страховку.

  Стоматолог-терапевт

  Стоматологічна клініка шукає дитячого стоматолога з вищою профільною освітою. Зарплату обіцяють 50 тис. грн. Потрібно вміти знаходити спільну мову з дітьми. Працювати доведеться за змінним графіком.

  Менеджер з продажів зі знанням німецької

  У столичну маркетингову компанію потрібен продажник зі знанням німецької мови. Крім того, кандидат повинен вміти продавати, аналізувати і переконувати. Роботодавець пропонує ставку $600 (17 тис. грн) і бонусну систему.

  Комерційний директор

  Харківська компанія, яка надає послуги для розвитку та підтримки бізнесу, шукає комерційного директора з досвідом роботи. Потенційний кандидат повинен мати широкий кругозір, системне мислення та уміння керувати. Зарплату обіцяють 50 тис. грн.

  Менеджер проекту

  У GoodWine шукають фахівця з досвідом роботи в імпортних поставках, який мислить як підприємець. Менеджеру проекту пропонують зарплату 50 тис. грн.

  Шеф-повар

  Шеф-повару обіцяють зарплату 50 тис. грн. Фахівця шукають в Одесу. Щоб зайняти посаду, потрібно мати досвід роботи, знати технологічні процеси і вміти працювати в команді.

  Кур'єр з вантажним авто

  Кур'єру для доставки великогабаритної техніки по Києву і області на 7-денний робочий тиждень пропонують зарплату 60 тис. грн. Виплати складаються зі ставки і доплат за підйом вантажу і успішно виконану доставку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми