Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Озвучено нові дані про зарплати військових різних рангів

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: зарплата, армія

  З'явилася інфографіка з зарплатою українських військовослужбовців, судячи з якої з 1 січня 2018 року вона зросла в середньому на 30%.

  5330_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це свідчать дані в порівняльній таблиці, яку розповсюдила прес-служба 72 окремої механізованої бригади (омбр) імені Чорних Запорожців.

  Зокрема, якщо раніше водій отримував 7300 гривень, то тепер уже за цей січня він отримає 10167 гривень. Навідник і кулеметник, які одержували раніше 7623 гривні, тепер будуть щомісяця отримувати 10181 гривню, більш ніж на 2,5 тисячі більше.

  Що стосується інших посад, то вони будуть мати підвищення виплат при вислузі певної кількості років. Зокрема, для механіка-водія, старшого водія і гранатометчика вислуга становить 1 рік. Для командирів відділення, бойової машини і танка вислуга становить 2 роки. Аналогічний термін - у головного сержанта взводу і роти.

  Командири взводу (вислуга 5 років) і роти (10 років) будуть отримувати 13 945 гривень і 15 379 гривень відповідно.

  Але найбільше зарплата виросте у військових, які мають вислугу 20 років - їх посадові оклади досягнуть понад 20 тисяч гривень. Зокрема, майже на 6,8 тисяч гривень збільшиться зарплата у командира бригади - військовослужбовці на цих посадах будуть отримувати щомісяця майже 24,7 тисяч гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми