Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За кількістю заробітчан Україна може вийти на перше місце в світі

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: заробітки

  У 2019 рекордне число українців поїде за кордон в пошуках роботи.

  9903_depopulation.jpg (34.6 Kb)

  Аналітики консалтингової компанії PricewaterhouseCoopers представили звіт, в якому йдеться про те, що в поточному році Україна має всі шанси вийти на перше місце в світі по числу трудових мігрантів.

  Експерти заявили, що в цьому році з України поїдуть не менше півтора відсотка працездатного населення. Це рекордне число в порівнянні з іншими державами. В даний час Україна є лідером по відтоку робочої сили, слідом за нею йде Болгарія, а трійку лідерів замикає Румунія. Також експерти додали, що відтік робочої сили в цьому році збільшиться в таких країнах, як Білорусь, Росія, Хорватія, Молдова, Латвія, Угорщина і Литва. Згідно із прогнозом аналітиків, найскладніша ситуація з робочою силою буде складатися в східноєвропейських країнах.

  У минулому році найважча ситуація з втратою людей працездатного віку складалася в 39 державах. Нагадаємо, що влада України не мають у своєму розпорядженні точних даних про те, яка кількість українців зараз працює за кордоном. Точно відомо лише про те, що найбільша кількість громадян України зараз працює в Росії і Польщі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми