Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Зарплати нянь в Україні істотно зросли

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Торік зарплати домашнього персоналу підвищили на 20-30%. Це пов'язано зі зростанням вартості продуктів, комунальних послуг. Крім того, багато спеціалістів виїхали працювати за кордон, адже там платять більше.

  1030_4_28.jpg (43.14 Kb)


  Зарплата нянь, хатніх робітниць залежить від рівня спеціаліста, графіка роботи та обов'язків. Так, у Києві готові платити 25 тис. грн щомісяця няні для немовляти. Працювати доведеться 10-12 год. у день.

  Няні для немовляти з досвідом роботи від 5 років і медичною освітою обіцяють платити від 35 тис. грн. Стільки ж пропонують фахівцю, який вільно володіє іноземною мовою - англійською, французькою. Додаткові години няні оплачуються від 100 грн/год.

  Послуги вихователя для школяра при часткової зайнятості у середньому коштують 20 тис. грн.

  Хатній робітниці при повній зайнятості для квартири площею 100-150 кв. м платять 20-25 тис. грн.

  "Фахівця можна знайти на більш низьку зарплату, але без досвіду. Переважно, вони працюють у сім'ях недовго. Переходять до інших на більшу оплату, коли отримують рекомендації та досвід. Крім того, зараз зарплати підвищують, адже великий попит на українських фахівців за кордоном", - каже представник Асоціації агентств домашнього персоналу Лариса Губарєва.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми