Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Уряд вимагає у бізнеса підвищити українцям зарплати до рівня ЄС

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: ЄС, зарплата

  Зараз роботодавці в Україні конкурують за трудовий потенціал з країнами Європи. Якщо бізнес не збільшить зарплати, то може "втратити все", заявили Кабміні.

  5688_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Роботодавці, які не хочуть платити своїм працівникам конкурентною на міжнародному ринку праці і заробітної плати, ризикують втратити свій бізнес.

  На думку Розенка, зараз роботодавці в Україні конкурують за трудовий потенціал з країнами ЄС. "Роботодавці, керівники компаній повинні зрозуміти, що ми сьогодні працюємо в абсолютно відкритому ринку праці, ми конкуруємо сьогодні за трудовий потенціал не тільки всередині країни, а й з Польщею, Німеччиною, іншими державами, де сьогодні навіть приймаються закони про притягнення робочої сили з України ", - сказав він. Розенко закликав роботодавців берегти своїх працівників.

  "Якщо ви не будете збільшувати реальну заробітну плату своїм працівникам, то в умовах відкритого ринку праці ви будете втрачати трудовий потенціал, а через два-три роки будете вимушені взагалі припинити свій бізнес, тому що не знайдете кваліфікованого працівника, який захоче за неконкурентну на міжнародному ринку заробітну плату давати якісну продукцію ", - сказав Розенко. Раніше повідомлялося, що Порошенко визнав, що люди виживають, а не живуть. Президент України назвав причину низького рівня добробуту українців.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми