Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Частина українців ризикує втратити пенсії

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Українців насправді не позбавлятимуть пенсій. Програма перевірок у першу чергу стосується нових пенсіонерів. Уряд робитиме все, щоб кількість пенсіонерів збільшувалася дуже повільно.

  9734_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це розповів фінансовий експерт Олексій Кущ.

  "Щоб істотно скоротити бюджет Пенсійного фонду, потрібно забрати пенсію у 2-3 мільйонів українців. Наслідки можуть бути катастрофічні. Влада не піде на таке. Водночас у 2017-му, під час запровадження пенсійної реформи, уряд обрав принцип збільшення страхового стажу, а не пенсійного віку. Щорічно вимоги до стажу зростатимуть. Найближчі роки показник досягне 35 років. Додатково людей перевірятимуть у 3 етапи", - пояснив експерт.

  Кабмін планує позбавляти виплат тих, хто виїхав за кордон.

  "Багато українців проживає в Ізраїлі. Країна має жорсткі вимоги до пенсій громадян, які заробили страховий стаж в Україні. Йдеться про відносно невеликі суми. Але вони можуть вплинути на партнерські стосунки між країнами", - говорить Олексій Кущ.

  Пенсіонерам з непідконтрольних Україні територій технічно неможливо виплачувати пенсії. Там не працюють банки. В анексованому Криму виплати повинна забезпечувати Росія.

  "Водночас в офіційних документах ООН прописано, що Україна має розробити механізми забезпечення людей, які проживають на окупованих територіях. Тому рішення позбавити їх пенсій може зіпсувати міжнародний імідж країни", - каже експерт.

  Він пропонує обмежити середньою заробітною платою пенсії українським чиновникам, політичній еліті, суддям. Водночас у програмі верифікації немає жодного слова про це.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми