Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українці перед виборами отримають "ще одну пенсію"

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: пенсії

  Пенсіонери отримають по 2410 грн одноразово перед виборами.

  5636_98798.jpg (69.04 Kb)


  Вважається, що ця сума вийшла в результаті недоплати в 2015-2016 роках.

  Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив під час наради за участю президента Петра Порошенка про те, що в березні-квітні 2019 року пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію, отримають компенсацію за невиплачену індексацію в розмірі 2410 тисяч гривень.

  "У 2019 пропонується їм (пенсіонерам - Ред.) Здійснити доплату до пенсії 2,410 тисяч гривень. Чому саме йде мова про таку виплату? Мова йде про додаткове ресурсі, який був отриманий від закону про" евробляхах. Вперше явище, яке завдавало шкоди всій країні, було повернуто на користь певних категорій громадян. Тобто кошти від розмитнення "евроблях" в повному обсязі були спрямовані на такі виплати. Це ініціатива президента ", - заявив міністр. Він зазначив, що сума в 2410 грн є тією сумою, яку людям не заплатили в 2015-2016 роках, коли була зупинена індексація пенсії.

  "За розрахунками це показник інфляції, який множиться на рівень прожиткового мінімуму. Ми вийшли на суму 2,410 гривень кожному, хто має пенсію нижче мінімальної і мінімальну", - сказав президент. Рева розповів, що цей механізм поширюється на тих, хто в результаті індексації, яка почнеться з 1 березня, отримають невелику суму - 100-200-300 гривень. "Будуть і ті, хто (внаслідок індексації - Ред.) Отримають 800-900-1000, їм компенсувати не потрібно. А тим, хто отримує 100 і 200 - вони отримають 2,410 тисяч гривень протягом березня і квітня як компенсація індексації 2015-2016 років ", - заявив президент.

  Він уточнив, що мова йде тільки про тих пенсіонерів, які мають повний страховий стаж. "З наступного понеділка у нас починаються виплати по індексованої пенсії. І виплати по монетизації субсидій робимо одночасно", - підсумував Порошенко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми