Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Уряд підвищує пенсії та зарплати за методом "двох рук" - економіст

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата, пенсії

  Уряд не розуміє природу бідності в Україні. Вважає, що треба збільшувати кількість робочих місць, підвищувати соціальні стандарти. Насправді ж у нас інша проблема - люди отримують низьку зарплату.


  Про це розповів фінансовий експерт Олексій Кущ.

  "Звісно, можна створити 2-3 мільйони робочих місць. Навіть із зарплатою 10 тисяч гривень. Але що ці гроші з урахуванням сучасних тарифів, зростання цін? Це фактично законсервована трудова бідність", - говорить експерт.

  За його словами, треба змінювати перерозподіл суспільного продукту через фонд оплати праці.

  "Сьогодні більша частина українського експорту - примітивні сировинні товари або напівфабрикати. На них платити високу зарплату не можливо. Треба збільшувати рівень доданої вартості. Проводити політику демонополізації економіки. Інакше крупні корпорації будуть зацікавлені платити людям менше. Надприбутки ховатимуть у власні кишені", - пояснює Олексій Кущ.

  За його словами, торік послаблення інфляції та курсова стабільність гривні дали більше, ніж всі заходи уряду.

  "Уряд підвищує пенсії та зарплати за методом "двох рук". Перша дає гроші. Інша витягує їх з кишень бюджетників через збільшення тарифів. Торік близько 500 тисяч домогосподарств втратили субсидії. Це близько 1,5 мільйонів людей. Їм не нарахували допомоги через зростання доходів", - наголошує експерт.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми