Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кому і наскільки підвищать пенсії в Україні?

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Багатьом в Україні не зрозуміти, звідки в уряду гроші на доплату пенсіонерам до пенсій. Насправді таке підвищення було закладено в бюджеті на 2019 рік. Крім того, уряд має на руках гроші, що надійшли по розмитненню автомобілів на європейських номерах, тобто «євроблях». Ще раніше уряд пообіцяв пустити ці гроші як раз-таки на виплати пенсіонерам. Всього на 22 лютого 2019 роки за розмитнення «євроблях» в бюджет надійшли 8,4 мільярда грн.

  8242_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це у своєму блозі пише історик і блогер Дмитро Вовнянко.

  Він зазначає, з 1 березня в країні починає працювати схема перерахунку пенсій за формулою - пенсії підвищуватимуть на суму, в якій враховані 50% зростання від рівня інфляції і 50% зростання середніх зарплат за попередній рік. В середньому для 10,2 мільйони пенсіонерів пенсії будуть проіндексовані на 17%. Цей механізм дозволить відчути мільйонам людей нехай маленьке, але поліпшення їхнього життя - не тільки в діаграмах з телевізора, а й на власну кишеню. Пенсії не будуть проіндексовані пенсіонерам, яким вони були призначені за спеціальними законами: суддям, прокурорам, держслужбовцям і ще деяким категоріям. Йдеться про приблизно про 1,23 мільйона чоловік. У цих пенсіонерів пенсії і так вище, ніж в більшості українців.

  Блогер пояснює, всім іншим 8,97 мільйонам пенсіонерів пенсії будуть збільшені в середньому - на 580 грн. Але - не всім однаково. Мінімальне підвищення - від 100 грн. Уряд збільшить набагато більше пенсії тим громадянам, які за часів СРСР мали маленьку зарплату, і тому зараз мають невелику пенсію. Так 425,5 тисяч пенсіонерів отримають підвищення на суми 700-1000 грн, а 2480 тисяч пенсіонерів - на суми понад 1000 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми