Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо середні, найвищі і найнищі зарплати по областям

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Українці у середньому отримують 9223 грн у місяць. Найвища середня зарплата у Києві - 13 721 грн. Найнижча - у Чернівецькій обл (6958 грн).

  0065_783.jpg (35.2 Kb)


  Щоправда на сайтах пошуку роботи можна знайти вакансії з більшою зарплатою. Деякі роботодавці готові платити працівникам від 60 тис. грн у місяць.

  Керівник відділу продажів

  Компанія готова платити спеціалісту 60 тис. грн. Фахівця шукає будівельна компанія зі зведення швидкомонтованих будівель з металоконструкцій і сендвіч-панелей. Кандидат повинен читати будівельні креслення, знати правила та етапи продажів. Успішно виконувати план продажів, бути впевненим, рішучим і наполегливим. Щоправда фахівцю доведеться переїхати в Обухів, або щодня їздити на роботу з Києва.

  Керівник юридичного департаменту по роботі з нерезидентами

  Міжнародний фінансово-юридичний холдинг шукає керівника юридичного департаменту по роботі з нерезидентами на зарплату 60 тис. грн. Фахівець повинен мати досвід роботи від 5 років з компаніями-нерезидентами та офшорними юрисдикціями. Вміти працювати з відповідними документами, знати бухгалтерське і податкове законодавство. Перевагою буде знання англійської мови. Роботодавець шукає комунікабельну людини з аналітичним складом розуму, прагненням до професійного та особистісного розвитку. Керівник матиме 7 підлеглих. Під час роботи можливі відрядження у Європу.

  Менеджер по контекстній рекламі

  Спеціалісту пропонують зарплату 60 тис. грн. В обов'язки входитиме створення, налаштування, супровід та аналіз рекламних кампаній AdWords, Facebook, Bing. Крім того, потрібно буде займатися побудовою стратегії отримання трафіку, управлінням бюджетом, трафіком і продажами. Основні вимоги - досвід роботи та знання англійської.

  Організатор заходів

  Компанія пропонує зарплату 80 тис. грн. Займається організацією міжнародних конференції для великого і середнього бізнесу в країнах Євросоюзу, Близького Сходу, Прибалтики та Східної Європи. Незабаром компанія планує вийти на ринки США та Китаю. Тому шукає фахівця з досвідом роботи на аналогічній посаді від трьох років і вільною англійською.

  Інженер-програміст

  Фахівцю обіцяють платити 140 тис. грн. Шукають людину з досвідом роботи від чотирьох років у software development і одного року в Golang. Крім того, кандидат повинен володіти англійською на рівні Intermediate.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми