Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Німеччина критично не вистачає робочих рук

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Німеччина

  Майже половина німецьких підприємств мають проблеми з заповненням вакансій.

  5569_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)


  Про це йдеться в доповіді Федерального об’єднання торгово-промислових палат Німеччини DIHK.

  Як зазначає видання, в Німеччині 49% підприємств мають проблеми з пошуком працівників. При цьому минулого року про труднощі із заповненням вакансій повідомляли 47% підприємств.

  Особливо великі проблеми з пошуком працівників має будівельна галузь. Дефіцит кадрів також стримує розвиток цифрової інфраструктури. Як заявив керівник DIHK Ахім Деркс, ця ситуація на ринку праці може негативно вплинути на перспективи економічного зростання та інноваційний потенціал Німеччини.

  За даними Федерального бюро праці, в Німеччині близько 1,2 млн вакантних робочих місць – від водіїв вантажівок, столярів, осіб, які доглядають за літніми людьми та інвалідами, до ІТ-фахівців.

  Німецька торгово-промислова палата наводить іншу цифру – в ФРН не вистачає 1,6 млн співробітників. Зокрема, в наступні 10 років країні бракуватиме 100 тисяч електроінженерів. Згідно з даними Інституту економіки Німеччини, вакантні робочі місця призводять до втрати до 30 млрд євро на рік для економіки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми