Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Німеччина критично не вистачає робочих рук

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Німеччина

  Майже половина німецьких підприємств мають проблеми з заповненням вакансій.

  5569_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)

  Про це йдеться в доповіді Федерального об’єднання торгово-промислових палат Німеччини DIHK.

  Як зазначає видання, в Німеччині 49% підприємств мають проблеми з пошуком працівників. При цьому минулого року про труднощі із заповненням вакансій повідомляли 47% підприємств.

  Особливо великі проблеми з пошуком працівників має будівельна галузь. Дефіцит кадрів також стримує розвиток цифрової інфраструктури. Як заявив керівник DIHK Ахім Деркс, ця ситуація на ринку праці може негативно вплинути на перспективи економічного зростання та інноваційний потенціал Німеччини.

  За даними Федерального бюро праці, в Німеччині близько 1,2 млн вакантних робочих місць – від водіїв вантажівок, столярів, осіб, які доглядають за літніми людьми та інвалідами, до ІТ-фахівців.

  Німецька торгово-промислова палата наводить іншу цифру – в ФРН не вистачає 1,6 млн співробітників. Зокрема, в наступні 10 років країні бракуватиме 100 тисяч електроінженерів. Згідно з даними Інституту економіки Німеччини, вакантні робочі місця призводять до втрати до 30 млрд євро на рік для економіки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми