Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як отримати надбавку до зарплати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Торік двоє з трьох працюючих українців отримали прибавку до зарплати. У середньому виплати зросли на 22,5%.

  6456_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  "В Україні інфляція минулого року становила близько 10%. Тобто всім, кому як мінімум на 10% не підвищили зарплати, втратили частину свого заробітку. Паралельно з цим є інший фактор - розвиток ринку, є конкуренція. Тому зарплати зростають приблизно на 20-25% у рік", - пояснює hr-експерт Олександр Білоус.

  Найчастіше зарплату підвищують співробітникам з найнижчими виплатами, працівникам, які перевиконують план і тим, у кому зацікавлені конкуренти.

  "Головний драйвер - конкуренція. Коли поруч платять більше, людина піде туди. Хочеш, щоб співробітник залишився, плати як мінімум стільки ж, як конкурент", - пояснює експерт з підбору кадрів Катерина Матюх.

  Найбільше робочих місць і найвища конкуренція - серед роботодавців у сфері продажів. Зарплату регулярно через конкуренцію за кадри підвищують програмістам, маркетологам.

  Експерти радять не боятися просити прибавку до зарплати. Щоправда, не варто скаржитися на складну життєву ситуацію чи дорогу комуналку. Краще запитайте, як потрібно працювати, щоб отримувати більше.

  Крім того, третина роботодавців готові платити більше ефективним працівникам. Тому експерти радять набувати нових навичок та підвищувати кваліфікацію. Намагатися не просто виконувати план робіт, а перевиконувати його.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми