Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Німеччині почали виплачувати рекордні зарплати

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Номінальний дохід жителів Німеччини минулого року зріс на 3,1%, що є рекордним значенням з 2011-го року.

  7217_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)


  При цьому, враховуючи інфляцію, реальне зростання зарплат становило 1,3%.

  Згідно з даними, на сході Німеччини номінальний дохід зростав сильніше і збільшився на 3,6%, водночас у західних землях – всього на 3%. Однак на заході країни істотно вищою є середня зарплата – 53 054 євро на рік без вирахування податків. На територіях колишньої НДР вона становить 40 334 євро. В обох випадках статистика охоплює тільки жителів Німеччини, які працюють на умовах повної зайнятості.

  Найвигідніше працювати в федеральних землях Гессен, Баден-Вюртемберг та у Гамбурзі. В середньому в цих регіонах платять від 47-51 тисяч євро на рік без вирахування податків. У столицях федеральних земель заробіток вищий: в Штутгарті (Баден-Вюртемберг) і Мюнхені (Баварія) можна розраховувати на 56 тис. євро брутто.

  При цьому Німеччина відчуває гостру нестачу робітників. Зокрема, у наступні десять років країні може не вистачати до 100 тисяч електроінженерів, йшлося в оприлюдненому в листопаді 2018-му року дослідженні Асоціації інженерів електротехніки, електроніки та інформаційної техніки у Німеччині.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми