Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як збільшити свою зарплату

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  У лютому 2019-го середня зарплата українців склала 9429 грн. Водночас у регіонах та професійних сферах виплати різняться.

  7537_783.jpg (35.2 Kb)

  Розмір заробітної плати залежить від багатьох факторів. Наприклад, досвід роботи, освіта, знання мов. Щоб претендувати на високу зарплату, на співбесіді варто наголосити на ваших знаннях та навичках, пише The Point.

  Володіння іноземними мовами

  Це перевага будь-якого кандидата. Особливо знання іноземних мов знадобиться при роботі з міжнародними проектами. Сьогодні більшість компаній шукає фахівців з вільним володінням англійською. За це готові платити більше.

  Лідерські якості

  Якщо володієте лідерськими якостями чи досвідом організації роботи групи людей, скажіть про це на співбесіді. Такій людині роботодавці зможуть довірити важливу роботу. Відповідно запропонувати кращу зарплату. Водночас ви повинні показати відповідальність, дисциплінованість і вміння працювати в колективі.

  Уміння працювати з програмами

  Сьогодні існує безліч програм для ведення розрахунків, звітності, аналітики ефективності, прогнозування, бухгалтерського обліку. Кандидат, який вміє користуватися такими програмами, гарантовано отримає підвищення до зарплати.

  Уміння вести переговори

  Якщо ви комунікабельні, добре володієте мовою, розумієте психологію людини і розбираєтеся в основах бізнесу та економіки, скажіть про це керівництву. Ваші навички обов'язково оцінять. Не виключено, що піднімуть заробітну плату.

  Уміння створювати презентації

  У деяких компаніях створенням презентацій займається окрема людина. Якщо вмієте робити це, крім того можете виступити з доповіддю на захист презентації - ви безцінний співробітник.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплатні борги: знайшли спосіб, як вирішити проблему

  Готовність до відряджень і ненормованого графіку

  Таким спеціалістам роботодавці завжди готові платити більше. Якщо маєте можливість працювати за ненормованим графіком, кажіть про це керівництву.

  Зв'язки і контакти

  Якщо маєте кейс контактів і знайомств у бізнес-сфері, не соромтесь просити більшу зарплату, ніж вам пропонують.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми