Робота. Зарплата. Пенсії, Медицина Автор: RomanK Друкувати

Названо офіційні зарплати столичних лікарів

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: лікарі, зарплата

  В Центрах первинної медико-санітарної допомоги різних районів Києва зарплата лікарів загальної практики сімейної медицини сягає 20 тисяч гривень, однак в консультативно-діагностичних центрах лікарі все ще отримують, в середньому, 8 тис. грн.

  5996_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)

  Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації у відповіді на запит кореспондента УНН.

  В медичних закладах Деснянської РДА зарплата лікарів у центрах первинної медико-санітарної допомоги становить, в середньому, близько 15-20 тисяч грн на місяць, тоді як у консультативно-діагностичних центрах лікарі отримують лише близько 8,5 тис. грн.

  В медичних закладах Дарницького району в центрах первинної медико-санітарної допомоги зарплата лікарів становить, в середньому, понад 16 тис. грн, а в консультативно-діагностичних центрах – 8767 грн.

  У лікарнях Дніпровського району середня зарплата в центрах “первинки” становить 14,2 тис. грн, а в консультативно-діагностичних центрах – близько 8 тис. грн.

  В лікарнях Подільського району середня заробітна плата лікарів на “первинці” складає трохи понад 15 тис. грн, тоді як у консультативно-діагностичному центрі району лікарі отримують лише 7400 грн.

  У Солом’янському районі середня зарплата в лікарнях “первинки” складає понад 15,5 тис. грн, а в КДЦ лікарі отримують 10,8 тис. грн.

  У Шевченківському районі лікарі закладів “первинки” отримують близько 12 тис. грн, а в КДЦ – 9,8 тис. грн.

  У закладах Печерського району Києва зарплата лікарів на “первинці” становить 12,1 тис. грн, у КДЦ – 8487 грн.

  У Святошинському районі середня зарплата в закладах “первинки” становить 12-14 тис. грн, а в КДЦ – 8,3 тис. грн.

  У Голосіївському районі середня зарплата у лікарів в КДЦ району складає 4,1 тис. грн, водночас в одному з медзакладів “первинки” лікарі отримують, в середньому, 21,3 тис. грн, середня – 18,3 тис. грн, а без врахування доплати за набрані декларації – 5,9 тис. грн.

  В Оболонському районі зарплата на первинці становить 11-12 тис. грн, а в діагностичному центрі – 8,1 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми