Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Бізнес в Україні готовий збільшувати зарплати

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплата

  В Україні 74% підприємств вважають, що їхні витрати на оплату праці робітників протягом наступних 12 місяців зростуть. Причиною цього є масовий відтік українців за кордон.

  67_783.jpg (35.2 Kb)


  Таку думку озвучив економіст Віктор Скаршевський. Він додав, що такі позитивні очікування від бізнесу – це важливий сигнал.

  “Це високий показник насправді. Але причиною тут є не те, що на підприємствах підвищується виробництво. Це відбувається через інший, на жаль, не зовсім хороший момент. Причиною є трудова міграція, тобто, те, що українці масово виїжджають на заробітки в інші країни”, – сказав він.

  Що відомо з опитування Національного банку України, яке було проведено напередодні, то там подається інформація очікування підприємств у першому кварталі по відношенню із четвертим триместром, а на думку економіста, варто було б порівнювати перший квартал 2019 року із таким же періодом у 2018 році.

  “Як показує аналіз, у першому кварталі очікування завжди покращуються. Я це називаю “сезонним покращенням”. Тому краще порівнювати перший квартал 2019 року і з цим же періодом минулого року. Тоді ми побачимо, що ситуація фактично не змінилась, у багатьох сферах очікування навіть погіршились. Наприклад, індекс ділових очікувань у першому кварталі 2019 року залишився на тому ж рівні, який був і в минулому році – жодних покращень не було. А от що стосується фінансового стану, то зараз теж набагато гірше, ніж у першому кварталі 2018 року. Те ж саме стосується і інвестиційних витрат в будівництві. А найбільший показник для мене – погіршення доступу до банківських кредитів”, – пояснив Скаршевський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми