Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Бізнес в Україні готовий збільшувати зарплати

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплата

  В Україні 74% підприємств вважають, що їхні витрати на оплату праці робітників протягом наступних 12 місяців зростуть. Причиною цього є масовий відтік українців за кордон.

  67_783.jpg (35.2 Kb)

  Таку думку озвучив економіст Віктор Скаршевський. Він додав, що такі позитивні очікування від бізнесу – це важливий сигнал.

  “Це високий показник насправді. Але причиною тут є не те, що на підприємствах підвищується виробництво. Це відбувається через інший, на жаль, не зовсім хороший момент. Причиною є трудова міграція, тобто, те, що українці масово виїжджають на заробітки в інші країни”, – сказав він.

  Що відомо з опитування Національного банку України, яке було проведено напередодні, то там подається інформація очікування підприємств у першому кварталі по відношенню із четвертим триместром, а на думку економіста, варто було б порівнювати перший квартал 2019 року із таким же періодом у 2018 році.

  “Як показує аналіз, у першому кварталі очікування завжди покращуються. Я це називаю “сезонним покращенням”. Тому краще порівнювати перший квартал 2019 року і з цим же періодом минулого року. Тоді ми побачимо, що ситуація фактично не змінилась, у багатьох сферах очікування навіть погіршились. Наприклад, індекс ділових очікувань у першому кварталі 2019 року залишився на тому ж рівні, який був і в минулому році – жодних покращень не було. А от що стосується фінансового стану, то зараз теж набагато гірше, ніж у першому кварталі 2018 року. Те ж саме стосується і інвестиційних витрат в будівництві. А найбільший показник для мене – погіршення доступу до банківських кредитів”, – пояснив Скаршевський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми