Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Найкращі квітневі вакансії - аналіз експерта

 • Джерело: robota.ua.  → Ключові теги: робота

  Аналітик сайту rabota.ua Тетяна Пашкіна назвала топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій квітня, які актуальні і доступні для працевлаштування.

  3745_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  1. Full Stack Web developer for marketing company

  ІТ-вакансія. Компанія Jax Corporation пропонує 150 000 грн фахівцю з досвідом роботи 5+ years в AngularJS v1.x, робота з хмарними сервісами і Good in speaking English and good written English.

  2. Головний конструктор систем життєзабезпечення

  Головний конструктор систем життєзабезпечення з оплатою від 100 000 грн. Інноваційна компанія з іноземними інвестиціями шукає фахівця, причому готова розглядати кандидатів з будь-якими ціновими побажаннями і з інших міст.

  3. Начальник коксового цеху

  Посада від металургійного комбінату «Азовсталь» на зарплату в 70 000 грн. Функцією фахівця буде керівництво виробничо-господарською діяльністю цеху і всіма наявними в його розпорядженні технічними та матеріальними засобами.

  4. Керівник архітектурно-експертної служби

  Керівник архітектурно-експертної служби з оплатою в 60 000 грн. Затребувані стресостійкість, організаторські здібності, вміння працювати з командою; знання англійської буде перевагою.

  5. Помічник в приймальню громадського діяча зі знанням англійської мови (advanced)

  Помічник громадського діяча на оплату 53 000 грн. Потрібно не тільки мати багато чеснот, серед яких відмінна англійська, грамотна письмова та усна мова обов’язкові; відповідальність і готовність до ненормованого робочого дня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми