Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк "вбив" українців прогнозом щодо зростання зарплат

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: НБУ, зарплата

  5 травня стало відомо, що в Національному банку України прогнозують істотне уповільнення темпів зростання заробітних плат.

  0774_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Інфляційний звіт Національного банку України свідчить, що протягом найближчих трьох років зростання номінальних заробітних плат в українській державі впаде нижче десяти відсотків.

  Зокрема, в огляді йдеться, що зростання заробітної плати в реальному вираженні з урахуванням інфляції сповільниться до чотирьох відсотків, що буде відповідати зростанню продуктивності в економічному секторі, і не буде створювати додаткового інфляційного тиску. У повідомленні НБУ відзначається: «Уповільнення міграційних процесів і вирівнювання диспропорцій на ринку праці поступово будуть знижувати тиск на підвищення заробітних плат».

  Прогноз Центробанку говорить про те, що до кінця 2021 року рівень безробіття може очікуватися в межах 8,7 відсотка. Такий показник дуже близький до оцінок природного рівня. Також йдеться про те, що середня номінальна зарплата штатного українського працівника в березні місяці поточного року виросла на 22,1 відсотка - 10 тисяч і 237 гривень, якщо порівнювати цей показник з березнем минулого року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми