Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Експерт дали поради для успішної співбесіди

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Щоб отримати роботу, треба успішно пройти співбесіду. Інколи їх проводять у кілька етапів - з hr-менеджером, роботодавцем і вашим безпосереднім керівництвом.

  7296_narada.jpg (39.39 Kb)


  Готуватися до цього варто заздалегідь. Дізнайтеся, чим займається компанія, подумайте над тим, про що вас можуть запитати. Щоб приємно вразити майбутнього роботодавця на співбесіді, дотримуйтесь певного плану.

  Дрес-код

  У багатьох компаніях дрес-коду не існує. Однак вас завжди зустрічатимуть "по одягу". Тільки потім формуватимуть думку як про фахівця. На співбесіду краще обирати повсякденний діловий стиль. Одяг має бути стриманим і комфортним. Відповідати тому місцю, куди йдете на співбесіду.

  Ознайомтеся з інформацією про компанію

  На співбесіді роботодавець має побачити у вас частину свого колективу. Дізнайтеся якомога більше про історію компанії, корпоративну культуру, традиції, принципи роботи.

  Говоріть правду

  Ніколи не брешіть на співбесіді. Краще добре і правильно розповісти про те, що вмієте, ніж прикрашати свої досягнення. Не вигадуйте посад і компаній, де раніше не працювали. Все одно пізніше всі дізнаються правду.

  Ведіть себе природно

  Не варто робити зайвих неприродних рухів. Постарайтеся стежити за тим, як сидите. Рівно тримайте спину, не бігайте очима по кімнаті. Покажіть вміння тримати себе. Говоріть виразно і чітко без слів паразитів і сленгу. Будьте відкриті і впевнені в собі.

  Не використовуйте певні фрази

  Думайте про те, що говорите і як це сприйме роботодавець. Уникайте небезпечних фраз - "Я не знаю", "Я не хочу", "Я ніколи цього не робив", "Мені все одно", "Я тут випадково", "Я ніколи не планував працювати у цій сфері", "Я так нервую".

  Крім того, не варто говорити погано про своїх попередніх колег чи керівництво.

  Підготуйтеся до запитань

  Складіть приблизний перелік запитань до вас. Підготуйте на них відповіді. Якщо підготуєтеся заздалегідь, то зможете уникнути затримок, нервів чи невиразних фраз.

  Найпоширеніші питання на співбесіді:

  - Розкажіть про себе

  - Які ваші сильні та слабкі сторони?

  - Чому хочете працювати у нас, що знаєте про нашу компанію?

  - Чого очікуєте від цієї роботи?

  Сформуйте образ фахівця

  На співбесіді розкажіть про те, які робочі завдання вмієте вирішувати, про ваш досвід. Також поділіться планами, перспективами і робочими амбіціями з роботодавцем. Покажіть себе перспективною людиною, яка зацікавлена в професійних перемогах і здатна працювати в команді.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми