Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Найбільше постраждали від економічного спаду українські пенсіонери - Заблоцький

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Мар'ян Заблоцький в статті, опублікованій на сторінках ЛІГА.Фінанси, проаналізував динаміку доходів пересічних українців за період президентства Порошенко. В результаті глава ГО Українське суспільство економічних свобод прийшов до висновку, що найбільш постраждалими від спаду в національній економіці стали пенсіонери.

  8663_98798.jpg (69.04 Kb)


  За словами Мар'яна Заблоцького, аналізуючи динаміку доходів українських громадян за період президентства Порошенко, можна побачити, що найбільше постраждала від економічного спаду категорією населення стали пенсіонери. Про це прямо говорять цифри статистики. Зокрема, в період з 2014 по 2018 роки інфляція в Україні склала 152 відсотка. При цьому зарплата в країні за цей період зросла на 172 відсотки.

  З пенсійними виплатами спостерігається зовсім інша картина. За вказаний період пенсії в країні виросли всього лише на 68 відсотків. Виходить, що пенсіонери постраждали найбільше, оскільки їхні доходи сьогодні скоротилися приблизно на третину, в порівнянні з довоєнним періодом. Пояснюється це рядом рішень, раніше прийнятих владою. Ще в 2014 році Кабмін знизив оподаткування доходів, що призвело не тільки до збільшення зарплат, але і до істотного скорочення можливостей для наповнення пенсійного фонду. Крім того, уряд тоді вирішив також не проводити індексацію пенсій. Це і привело в підсумку до того, що сьогодні пенсіонери в буквальному сенсі борються за виживання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми