Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Середня зарплата українців у доларовому еквіваленті досягне рекорду

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Уряд має чіткий орієнтир щодо того, якою має бути середня зарплата в Україні на 2021 рік.

  9321_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  У доларовому еквіваленті це 620 дол.

  "Абсолютно реальний показник, який допоможе збільшити мотивацію українців працювати на власну економіку", – заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час підписання нової тристоронньої Генеральної угоди із профспілками та роботодавцями.

  Окремо Гройсман наголосив на розвитку середнього класу в Україні.

  "Для мене принципово, щоб в Україні був розвинений середній клас, до якого має належати український вчитель, лікар, робітник. Наступнимми роками будемо робити все, щоб виконати це завдання", – сказав прем'єр-міністр.

  Одне з найважливіших завдань уряду – зростання національної економіки. Ріст економіки дозволить дати нову якість життя людей через збільшення їхніх доходів. Наш уряд вже створив механізми, які дали можливість збільшити мінімальну зарплату втричі за останні 3 роки, середню – удвічі", - зазначив прем'єр-міністр.

  У новій Угоді уряд робить акцент на просуванні вітчизняного виробника на внутрішньому та зовнішньому ринках.

  Зокрема, визначено спільні зобов'язання створювати конкурентоспроможні робочі місця, легалізовувати зайнятість та оплату праці. Також удосконалювати систему професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, професійного навчання працівників.

  Вперше в Угоді містяться окремі зобов'язання безпосередньо роботодавців щодо забезпечення належного рівня охорони і умов праці, лікування та оздоровлення працівників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми