Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Відтік кваліфікованих кадрів з України пов'язаний не тільки з зарплатами - думка

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: зарплата

  Володимир Сіденко вважає, що відтік кваліфікованих кадрів з країни пов'язаний не тільки з низьким рівнем зарплат. На думку наукового консультанта з економічних питань Центру Разумкова, цей процес обумовлений ще й тим, що представники молодого покоління не бачать особливих можливостей реалізувати себе в рідній країні.

  7992_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  За словами Володимира Сиденко, відтік кваліфікованих кадрів з України, який відбувається зараз, обумовлений, в тому числі, і невисокими зарплатами. Однак це не єдина причина. Адже, наприклад, представники молодого покоління вважають, що їм буде досить складно реалізувати себе в рідній країні. Це теж відіграє важливу роль при ухваленні рішення виїхати за кордон.

  Також Сіденко зазначив і інші чинники, такі як питання безпеки, в тому числі, і пов'язані з соціальною сферою. Багато українців просто втомилися від численних обіцянок політиків, які ніколи не виконуються, від постійної брехні. Вони прагнуть виїхати з України найчастіше навіть не заради себе. Багато з тих, хто їде, хочуть, щоб хоча б їхні діти отримали можливість пожити нормально.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми