Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

На скільки "осучаснять" українські пенсії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  З 2019-го українцям, крім індексації прожиткового мінімуму, також перераховують пенсії. Розмір надбавки в середньому становить 514 грн. Так, від 100 до 400 грн отримали 2,5 млн осіб, від 400 до 700 грн – 1,5 млн, від 700 до 1000 грн – 500 тис., від 1000 грн – 2,5 млн українців. Варто зазначити, що це не разова виплата, а підвищення пенсії.

  3851_98798.jpg (69.04 Kb)

  Розмір такої надбавки залежить від того, які пенсії отримують українці. Також підвищення очікується і в наступному році. Половину від інфляції за нинішній рік додадуть до половини від підвищення середніх зарплат. Отриманий відсоток і є розмір підвищення. До того ж в наступному році осучаснення буде навіть суттєвішим, ніж у цьому, з урахуванням зростання виплат.

  "Ми беремо 50% від підвищення зарплат і 50% від інфляції. Дві ці цифри підсумовуємо. Це розмір надбавки. 50% інфляції – це 4,9% і 50% підвищення зарплат – це 12,4%. У сумі отримуємо 17,3%. Округлюємо до 17% і всі пенсії підвищуємо на цю суму", – розповів OBOZREVATEL про підвищення пенсій в 2019-му міністр соцполітики Андрій Рева.

  Правда, осучаснення не торкнулося приблизно 1,2 млн осіб. Частина з них мають повний страховий стаж. Однак, через те, що у них були низькі зарплати, їхній розрахунковий розмір пенсії (те, що порахували за формулою) навіть нижчий за прожитковий мінімум. Виплати в такому випадку піднімають до мінімального розміру. А разом із осучасненням також проводять підвищення саме розрахункової пенсії. Якщо виявиться, що навіть після перерахунку пенсії нижчі за мінімальні, їх не підвищують.

  Директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин вказує: головна проблема залишається – дефіцит Пенсійного фонду в 2019-му становитиме 167 млрд грн. Незважаючи на проведену реформу, "діра" збільшується з кожним роком. І на це не можуть не звернути уваги кредитори України.

  "У грудні минулого року, коли остаточно стало зрозуміло, яким буде дефіцит Пенсійного фонду, ми почули від уповноважених осіб Світового банку досить цікаві заяви щодо того, що Україні не минути перегляду пенсійної реформи і підняття пенсійного віку до 65 років", – зазначив Пендзин.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми