Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо вимираючі професії

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Рекрутинговий портал проаналізував список професій, яким в доповіді «Майбутнє робочих місць» на Всесвітньому економічному форумі прогнозують поступове вимирання.

  4555_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Фахівці перевірили, як змінюється попит на ці професії в українських умовах.

  Згідно з цим дослідженням, в майбутньому проблеми з працевлаштуванням можуть очікувати людей таких професій:

  бухгалтери;
  адміністративні та виконавчі секретарі;
  листоноші;
  фінансові аналітики;
  касири;
  механіки;
  заводські робочі;
  водії автомобілів і фургонів;
  менеджери з туризму;
  адвокати;
  банківські службовці;
  установники електроніки.
  Багато із зазначених професій в Україні поки що залишаються затребуваними. Наприклад, за 2018 рік пропозиції про роботу в галузі «Туризм та готельно-ресторанна сфера» зросли на 50%.

  Традиційні менеджери з туризму – в зоні ризику, адже системи інтернет-броні квитків, електронні гіди і пристрої для синхронного перекладу стають дедалі популярнішими, відзначають в компанії. Однак і тут залишається зона для зростання: розробка індивідуальних турів і туристичних форматів.

  У розділах «Інсталяція», «Робочий персонал», «Адміністративний персонал», «Транспорт» кількість вакансій зростає швидше, ніж середнє по ринку, хоча за прогнозами попит на таких професіоналів повинен падати. У компанії склали список з динамікою по вакансіях обраних професій за 2018 рік (якщо порівнювати з 2013 роком):

  8980_86189608155145a1aee7e99325c90909.jpg (32.86 Kb)  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми