Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Експерт розповів, коли пора змінювати роботу

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Порівняно з попередніми роками пришвидшився потік кадрів. Українці частіше змінюють роботу через затримки зарплати, хамське відношення керівництва, неграмотне управління персоналом, нестабільність компанії.

  7780_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Бувають випадки, коли працівники бояться щось змінювати і не наважуються звільнитися з роботи, яка або набридла, або не приносить результату. Коли варто змінювати місце роботи.

  Жахливий колектив

  Якщо конфліктуєте з колегами і це заважає виконувати прямі обов'язки, краще змінити роботу. Крім того, це треба зробити, якщо не можете знайти спільну мову з керівництвом.

  Здоров'я

  Якщо робота негативно впливає на ваше здоров'я та самопочуття, її треба змінювати. Відчуваєте, що стали нервові, переїдаєте чи недоїдаєте, маєте загострення хронічних хвороб, шукайте нову роботу. Треба займатися тим, що приноситиме задоволення, а не забиратиме ваші сили.

  Втратили віру в компанію

  Якщо не розділяєте цінності компанії чи втратили інтерес до того, чим займаєтеся, змінюйте роботу. Не примушуйте себе робити те, чого не хочете.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звільнили з роботи: як не впасти в депресію і швидко знайти роботу

  Ви не продуктивні

  Ознакою того, що роботу треба змінювати, є ваша не продуктивність. Ви частіше читаєте новини у соціальних мережах, примушуєте себе працювати, іноді навіть мрієте, що вас звільнять.

  Непомічені таланти

  Роботу треба змінювати, якщо працюєте в компанії довгий час і довели свою ефективність, а керівництво не поспішає збільшувати зарплату чи пропонувати кращу посаду. Не варто триматися за стабільну роботу, якщо вона не приносить ні задоволення, ні бажаних доходів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми