Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Експерт розповів, коли пора змінювати роботу

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Порівняно з попередніми роками пришвидшився потік кадрів. Українці частіше змінюють роботу через затримки зарплати, хамське відношення керівництва, неграмотне управління персоналом, нестабільність компанії.

  7780_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  Бувають випадки, коли працівники бояться щось змінювати і не наважуються звільнитися з роботи, яка або набридла, або не приносить результату. Коли варто змінювати місце роботи.

  Жахливий колектив

  Якщо конфліктуєте з колегами і це заважає виконувати прямі обов'язки, краще змінити роботу. Крім того, це треба зробити, якщо не можете знайти спільну мову з керівництвом.

  Здоров'я

  Якщо робота негативно впливає на ваше здоров'я та самопочуття, її треба змінювати. Відчуваєте, що стали нервові, переїдаєте чи недоїдаєте, маєте загострення хронічних хвороб, шукайте нову роботу. Треба займатися тим, що приноситиме задоволення, а не забиратиме ваші сили.

  Втратили віру в компанію

  Якщо не розділяєте цінності компанії чи втратили інтерес до того, чим займаєтеся, змінюйте роботу. Не примушуйте себе робити те, чого не хочете.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звільнили з роботи: як не впасти в депресію і швидко знайти роботу

  Ви не продуктивні

  Ознакою того, що роботу треба змінювати, є ваша не продуктивність. Ви частіше читаєте новини у соціальних мережах, примушуєте себе працювати, іноді навіть мрієте, що вас звільнять.

  Непомічені таланти

  Роботу треба змінювати, якщо працюєте в компанії довгий час і довели свою ефективність, а керівництво не поспішає збільшувати зарплату чи пропонувати кращу посаду. Не варто триматися за стабільну роботу, якщо вона не приносить ні задоволення, ні бажаних доходів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми