Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Пенсіонери нарешті дочекалися зростання пенсій в 2019 році

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Кабінет міністрів обіцяє, що починаючи з липня 2019 року, пенсії зростуть. Людям пенсійного віку передбачена щомісячна виплата за стаж не менше 2000 гривень.

  45_98798.jpg (69.04 Kb)


  Для пенсіонерів-чоловіків, у яких за плечима понад 36 років стажу і жінок-пенсіонерок зі стажем в 30 років пенсія буде підвищена. Але умова така, що пенсія на момент початку липня 2019 року мала складати менше 2000 гривень. Соціальний стандарт був підвищений на 67 гривень. Отже, мінімальна пенсія віку з +1497 до 1564 гривень. Починаючи з 2018 року, пенсіонери у віці від 65 років і старше будуть отримувати пенсію не менше сорока відсотків мінімальної заробітної плати. На сьогоднішній день - це близько 1669 гривень. За умови стажу більше 30 років, пенсія буде становити не менше 2000 гривень. Для таких пенсіонерів, пенсія зросте всього лише на один відсоток.

  Пенсійні експерти визнають, що через високі ціни на продукти, необхідно підвищувати мінімальну пенсію. Оскільки при тих сумах, які видаються на даний момент, прожити нормально - неможливо. На сьогоднішній день, в Україні пенсіонерів налічується 11,4 мільйона чоловік. Серед них, тих, хто отримує пенсію в розмірі від 5000 до 10000 гривень всього 7 відсотків, тих хто отримує більше десяти тисяч гривень 1,2 відсотка. До 2000 гривень отримує велика частка пенсіонерів - 52 відсотки. Ці цифри просто вражають. Але ще більше дивує той факт, що 77 відсотків людей перебувають в процесі очікування отримання підвищеної пенсії. Тому що ці питання дуже часто розглядають досить довго. Є безліч прикладів, коли люди оформляють окрему пенсію в тому випадку, якщо в сім'ї був втрачений годувальник. Які отримують військову пенсію на сьогоднішній день всього 4 відсотки.

  Але варто також відзначити, що є досить великий відсоток людей, які отримують мінімальні пенсійні відрахування. Вони користуються так званої соціальної пенсією. Вона є неприпустимо маленької - від 1300 до 1497 гривень. Таких одержувачів пенсії на даний момент близько 30 відсотків. Близько трьох мільйонів людей можуть розраховувати на добавку від кабінету міністрів. Вона становить від 330 до 500 гривень. Як можна помітити - ситуація з пенсійними виплатами в країні - не найкраща. Є ряд питань, які безумовно необхідно вирішити. Але експерти кажуть, що поки ситуація некритична, тому бюджету країни повинно вистачити для розгляду в пенсійному питанні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми