Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Другої пенсії в Україні не буде

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні не завершили пенсійну реформу, згідно з якою населення могло б отримувати крім базової пенсії ще й другу - накопичувальну.

  8371_98798.jpg (69.04 Kb)


  При цьому в уряді не зважилися запустити другий етап реформи, але в документах прописали зобов'язання розробити відповідні зміни.

  Крім того, поспішати з запуском другого рівня не рекомендували і в МВФ. В результаті досі в країні працює тільки перший рівень пенсійної системи – солідарний.

  Відзначимо, що накопичувальний (другий) рівень пенсійної системи – обов'язкові платежі з зарплат на свій особистий рахунок, з якого кошти можна буде отримати при досягненні певного віку або за певних обставин.

  При цьому, солідарний (перший) рівень пенсійної системи – це базова пенсія.

  За старою моделлю додатковий податок і право на другу пенсію отримають українці не старше 35 років, пояснює науковець Лідія Ткаченко. При цьому внесок повинен становити близько 7%.

  Для прикладу, підрахував, яким би був розмір другої пенсії кранівника зі стажем 35 років, який заробляв 15 тис. грн. Згідно з розрахунками Нацкомісії з цінних паперів, при додатковому внеску в 7% (кранівник відноситься до другого списку професій), розмір другої пенсії повинен скласти 10,2%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми