Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Допомога по безробіттю: скільки часу можна отримувати зарплату після звільнення

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплата, робота

  Якщо звільнитися за погодженням сторін, допомогу по безробіттю можна оформити відразу, а за власним бажанням - після трьох місяців.

  6177_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  "Допомога по безробіттю особам, які звільнилися з останнього місця роботи за власним бажанням без поважних причин, призначається відповідно до частин першої та другої цієї статті, і її виплата починається з 91-го календарного дня", - йдеться в законі про соціальне страхування, - пише Обозреватель.

  Максимальні виплати: 50% зарплати - стаж до 2 років; 55% зарплати - стаж від 2 до 6 років; 60% зарплати - стаж від 6 до 10 років; 70% зарплати - стаж від 10 років.

  Якщо у вас була офіційна зарплата в розмірі 13 тис. грн і ви звільнилися за згодою сторін, при стажі в 4 роки перші три місяці, то зможете отримувати свою законну страхову виплату в розмірі 7,1 тис. грн. Потім ще три місяці - 5,7 тис. грн і ще стільки ж - по 5 тис. грн. Але це за умови, що за весь цей період ви не знайдете роботу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми