Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У кого зростають зарплати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  За другий квартал 2019-го в середньому на 9% зросли зарплати у робочих сферах. Найбільше - у будівельників. Виплати зросли на 2350 грн - до 14 350 грн у місяць.

  8374_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Працівникам сфери логістики та транспорту платили 12 350 грн. До трійки найоплачуваніших спеціальностей ввійшли виробництво та енергетика. Фахівці щомісяця отримували 10 000 грн.

  У сфері будівництва зарплати щокварталу зростають на 20%. Для працівників барно-ресторанної сфери виплати підвищили на 17%. Вони у середньому отримували 9100 грн. На 18% зарплату підняли в сільськогосподарській сфері - до 9850 грн. Не змінилися зарплати домашньому персоналу - у середньому 9750 грн у місяць.

  Найбільше роботи у другому кварталі пропонували у сфері торгівлі. Дефіцит кадрів також був у транспортній, ресторанній сферах.

  Традиційно найбільше пропозицій роботи було у Київській області - 22 900 вакансій. Втричі менше пропонували в Одеській - 7700 вакансій. У Дніпропетровській області розмістили 7090 вакансій, Харківській - 5189 вакансій.

  Найчастіше українці шукали роботу у сфері будівництва, домашнього персоналу. Цікавилися віддаленою роботою та зі щоденною оплатою праці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми