Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Хто в Україні отримує "європейські" пенсії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні в грудні цього року перерахують максимальну і мінімальну пенсію. У результаті українці з найвищими виплатами отримають надбавку від 15,6 до 16,3 тис. грн.

  8612_98798.jpg (69.04 Kb)


  Зараз такі виплати отримують не більше 1,9% від загальної кількості пенсіонерів. Наприклад, народні депутати, судді і т. д. Ще один шанс отримувати максимальну пенсію – мати білу високу заробітну плату. Наприклад, при стажі в 35 років заробляти потрібно наразі приблизно в 8 разів більше середнього заробітку, з якого сплачується внесок до Пенсійного фонду. Це близько 64 тис. грн.

  Тобто при білій зарплаті в 64 тис. грн, до липня можна претендувати на пенсію в розмірі 16,3 тисячі.

  Також, якщо українці з мінімальною пенсією мають повний стаж (для жінок – 30, для чоловіків – 35 років), вони мають право і на надбавку в розмірі не менше 1% прожиткового мінімуму. Якщо зараз, наприклад, жінка з 40 роками стажу і мінімальною пенсією може отримувати 156,4 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми