Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кому обіцяють найбільшу зарплату в Україні

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Середня зарплата в Україні склала 10971 грн. Найбільші отримують працівники в Києві - 16249 грн. Найменше платять у Херсонській області - в середньому 8547 грн.

  1335_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  На сайтах пошуку роботи можна знайти вакансії з оплатою вище середньої. Переважно це робота у великих містах.

  Директор мережі ресторанів

  Компанія пропонує зарплату 150 тис. грн. Директору доведеться керувати понад 20 ресторанами. Займатися управлінням рентабельністю, стандартизацією та оптимізацією процесів, відкриттям ресторанів в Україні та Польщі. Шукають професіонала з досвідом роботи в управлінні мережами від двох років.

  Інженер з автоматичного контролю якості

  Фахівцю в ІТ-сфері готові платити 140 тис. грн. Обіцяють гнучкий графік, медстраховку, безкоштовний спортзал. Фахівця шукають з досвідом роботи та знанням англійської.

  Директор експортних продажів меду та ягід

  Зарплату обіцяють 120 тис. грн. Фахівцю треба мати досвід роботи від двох років на посаді директор з продажу експортної компанії плодоовочевої продукції. Знати медовий ринок і найбільш пріоритетні ринки для даної галузі.

  Керівник відділу продажів посуду

  Спеціалісту пропонують 75 тис. грн. Треба професіонал з досвідом управління товарною групою, знанням ринку, розумінням продукту, досвідом формування асортиментної і цінової політики.

  Начальник відділу аналітики

  Начальнику готові платити 60 тис. грн. Шукають професіонала, щоб удосконалювати інструменти збору, зберігання і обробки даних, які надходять від виробництва. Кандидат на посаду має мати економічну освіту, досвід управління бізнес-проектами, знати англійську. Крім зарплати роботодавець обіцяє річний бонус, соцпакет і корпоративне навчання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми