Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Пенсіонерам на замітку": Стаж понад норми - скільки відсотків складуть додаткові виплати

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Фіскальна служба України «Вісник» стверджує, українські пенсіонери зі стажем вище норми можуть чекати додаткових виплат.

  6197_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Стаття 28 Закону України від 09.07.2003 р. No 1058-IV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» постановлено збільшення пенсії на один відсоток від її розміру пенсіонерам, враховуючи окремі цілі дванадцять місяців: власницям жіночої статі понад тридцять років, протилежної статі на п'ять років більше. Хто отримає більше: В Україні анонсували надбавку до пенсії.

  Можливий абсолютно безмежний стаж вище норми, але доп. виплат заборонено виходити за межу одного відсотка пенсії мінімального розміру. Сорок першим пунктом Прикінцевих положень Закону No тисячу п'ятьдесят-вісім мінімальні пенсійні виплати за вік, а так само додаткові сплати виконуються якщо особи чоловічої статі мають страховий стаж в розмірі 25 років, особи жіночої статі в розмірі 20 років або вище. Це відноситься до тих пенсіонерам, які почали отримувати пенсійні виплати до першого січня 2011 року, а так само пенсіонери після першого жовтня того ж року і у них не згадувалися грошові кошти, що обліковуються під час страхового стажу після попереднього перерахунку пенсійних виплат.

  По свіжих підрахунками, в Україні на даний момент зафіксовано близько одинадцяти млн осіб пенсійного віку. Їх число буквально росте з кожним днем. Якщо новоспечений пенсіонер бажає підтвердити свій страховий стаж і завдяки цьому отримувати додаткові виплати, то йому необхідно мати всього декілька документів. Насамперед, це, звичайно, трудова книжка. Вона обов'язково повинна підкріплюватися офіційними документами. Такими, як довідки з організацій, підприємств, установ, відомостями з державних архівів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми