Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Пенсіонерам на замітку": Стаж понад норми - скільки відсотків складуть додаткові виплати

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Фіскальна служба України «Вісник» стверджує, українські пенсіонери зі стажем вище норми можуть чекати додаткових виплат.

  6197_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Стаття 28 Закону України від 09.07.2003 р. No 1058-IV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» постановлено збільшення пенсії на один відсоток від її розміру пенсіонерам, враховуючи окремі цілі дванадцять місяців: власницям жіночої статі понад тридцять років, протилежної статі на п'ять років більше. Хто отримає більше: В Україні анонсували надбавку до пенсії.

  Можливий абсолютно безмежний стаж вище норми, але доп. виплат заборонено виходити за межу одного відсотка пенсії мінімального розміру. Сорок першим пунктом Прикінцевих положень Закону No тисячу п'ятьдесят-вісім мінімальні пенсійні виплати за вік, а так само додаткові сплати виконуються якщо особи чоловічої статі мають страховий стаж в розмірі 25 років, особи жіночої статі в розмірі 20 років або вище. Це відноситься до тих пенсіонерам, які почали отримувати пенсійні виплати до першого січня 2011 року, а так само пенсіонери після першого жовтня того ж року і у них не згадувалися грошові кошти, що обліковуються під час страхового стажу після попереднього перерахунку пенсійних виплат.

  По свіжих підрахунками, в Україні на даний момент зафіксовано близько одинадцяти млн осіб пенсійного віку. Їх число буквально росте з кожним днем. Якщо новоспечений пенсіонер бажає підтвердити свій страховий стаж і завдяки цьому отримувати додаткові виплати, то йому необхідно мати всього декілька документів. Насамперед, це, звичайно, трудова книжка. Вона обов'язково повинна підкріплюватися офіційними документами. Такими, як довідки з організацій, підприємств, установ, відомостями з державних архівів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми