Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як знайти роботу без досвіду

 • Джерело: hh.ua.  → Ключові теги: робота

  Для більшості пошук роботи пов'язаний з проблемами і труднощами. Працевлаштуватися без проблем вдається кожному п'ятому.

  2783_narada.jpg (39.39 Kb)


  Найчастіше пошукачі вважають, що не можуть знайти роботу через брак досвіду. Хоча сьогодні існує безліч вакансій для студентів та людей, які розпочинають кар'єру. Як працевлаштуватися з пустою трудовою.

  Не бійтеся відмови

  Зрозуміло, що відмови будуть. Інколи компанії просто не розглядатимуть ваше резюме. Треба набратися терпіння і продовжувати шукати роботу.

  Звертайте увагу на великі компанії

  Великі компанії мають широкий штат. Всі посади чітко розділені, кожен має обмежене коло обов'язків. Крім того, великі гравці ринку часто шукають стажерів. Їхню роботу оплачують. Це може бути людина без будь-якого досвіду роботи. Якщо за результатами стажування не отримаєте роботу, зможете вписати в резюме новий рядок з досвідом.

  Підготуйтеся до співбесіди

  Підготуйте відповіді на типові запитання від рекрутерів. Дізнайтеся більше про компанію, де хочете працювати. На співбесіді говоріть впевнено та щиро.

  Будьте готові до низької заробітної плати

  Новий недосвідчений працівник - це ризик. Тому роботодавці не поспішають пропонувати їм високі зарплати. Приготуйтеся, що спочатку будете заробляти не багато. Зарплата зросте, якщо зарекомендуєте себе.

  Використовуйте "творчу відпустку" для професійного розвитку

  Запишіться на курси, відвідуйте лекції під час того, як шукаєте роботу. По-перше - це самоосвіта. По-друге - можливість налагодити професійні зв'язки та познайомитися з майбутнім роботодавцем на різноманітних воркшопах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми