Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як знайти роботу без досвіду

 • Джерело: hh.ua.  → Ключові теги: робота

  Для більшості пошук роботи пов'язаний з проблемами і труднощами. Працевлаштуватися без проблем вдається кожному п'ятому.

  2783_narada.jpg (39.39 Kb)

  Найчастіше пошукачі вважають, що не можуть знайти роботу через брак досвіду. Хоча сьогодні існує безліч вакансій для студентів та людей, які розпочинають кар'єру. Як працевлаштуватися з пустою трудовою.

  Не бійтеся відмови

  Зрозуміло, що відмови будуть. Інколи компанії просто не розглядатимуть ваше резюме. Треба набратися терпіння і продовжувати шукати роботу.

  Звертайте увагу на великі компанії

  Великі компанії мають широкий штат. Всі посади чітко розділені, кожен має обмежене коло обов'язків. Крім того, великі гравці ринку часто шукають стажерів. Їхню роботу оплачують. Це може бути людина без будь-якого досвіду роботи. Якщо за результатами стажування не отримаєте роботу, зможете вписати в резюме новий рядок з досвідом.

  Підготуйтеся до співбесіди

  Підготуйте відповіді на типові запитання від рекрутерів. Дізнайтеся більше про компанію, де хочете працювати. На співбесіді говоріть впевнено та щиро.

  Будьте готові до низької заробітної плати

  Новий недосвідчений працівник - це ризик. Тому роботодавці не поспішають пропонувати їм високі зарплати. Приготуйтеся, що спочатку будете заробляти не багато. Зарплата зросте, якщо зарекомендуєте себе.

  Використовуйте "творчу відпустку" для професійного розвитку

  Запишіться на курси, відвідуйте лекції під час того, як шукаєте роботу. По-перше - це самоосвіта. По-друге - можливість налагодити професійні зв'язки та познайомитися з майбутнім роботодавцем на різноманітних воркшопах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми