Робота. Зарплата. Пенсії, Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

Передумали: зарплату вчителям постараються підвищити

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  В Україні до другого читання проекту бюджету на 2020 й рік збираються реалізувати механізм підвищення зарплат вчителям.

  3002_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Міністерства фінансів, освіти і соціальної політики працюють над виконанням вимоги уряду України про підвищення заробітних плат освітянам, науково-педагогам і науковцям.

  Про це сказала в коментарі глава Міністерства освіти і науки України Ганна Новосад.

  За словами нового глави міністерства, відповідне розпорядження уряду Володимира Гройсмана на підвищення зарплат з 1 січня 2020 не враховувалося в проекті бюджету, схваленому парламентом в першому читанні. У зв'язку з цим, ряд міністерств взялися за розробку варіантів виконання постанови попереднього уряду для того, щоб працівники освітніх установ відчули реальну надбавку до окладу. Новосад заявила, що особисто у неї є деякі варіанти для обіцяного підвищення зарплат.

  Міністр освіти і науки додала, що відповідне питання буде обговорено на засіданні Кабміну до розгляду проекту бюджету в другому читанні, яке відбудеться 2 листопада. За словами Новосад, міністерства мають намір наблизитися до норм закону, які передбачають розмір зарплат в чотири мінімальні прожиткові мінімуми.

  У прийнятому законі "Про освіту" закладена стратегія поетапного підвищення заробітних плат освітянам нижчої категорії до 2023 року в розмірі чотирьох прожиткових мінімумів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми