Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Експерти назвали найкращий пенсійний вік для українців

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Мінімальний вік виходу на пенсію треба корелювати із середньою тривалістю життя українців. Очевидно, що для чоловіків 63-65 років — це високий поріг.

  2706_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це розповів фінансовий експерт Олексій Кущ.

  "Жінкам абсолютно реально дозволити виходити на пенсію у 55 років. З одного боку, це вигідно для нової влади, адже можна піднести як соціальний захист населення. З іншого - це не призведе до значних витрат з державного бюджету. Адже пенсія буде мінімальною", - пояснює Олексій Кущ.

  В Україні з 2015 року філософія нарахування пенсії змінилася, додає він. Акценти роблять не на вікові, а на кількості страхового стажу.

  "До січня 2004 року трудовий стаж дозволяють прирівнювати до страхового. Далі значення має виключно останній. Щоб у майбутньому претендувати на гідну пенсію, треба реально та справно сплачувати необхідні податки. Очевидно, що більшість жінок до 55 років не встигне заробити великий страховий стаж", - каже фінансовий експерт.

  За словами економіста Олександра Охріменка, можливість вийти на пенсію у 55 років вигідна жінкам у селі.

  "Жінкам, які тримають городи, вигідно отримувати додаткові гроші, хоч і не великі. У містах жінки не будуть звільнятися з роботи, щоб сидіти вдома і мати копійчану пенсію. Водночас оптимальний варіант — це урівняти пенсійний вік жінок та чоловіків на рівні 60 років", - каже Охріменко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми