Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Знання англійської: на скільки більша зарплати в українців

 • Джерело: hh.ua.  → Ключові теги: зарплата, робота

  В Україні про вимогу знання англійської мови йдеться у кожній п'ятій вакансії. Найчастіше зі знанням іноземної шукають програмістів, менеджерів по роботі з клієнтами, інтернет-маркетологів.

  1389_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Понад третина роботодавців не вказує рівень володіння мовою. Водночас у більшості вакансій йдеться про знання англійської на рівні Intermediate та Upper Intermediate. Найменш затребуваний початковий рівень - Beginner.

  Чим вище рівень знання англійської, тим більшу зарплату готові платити роботодавці. Так, у вакансіях без визначеного рівня володіння англійською зарплату пропонують від 16 400 грн. Рівень Intermediate – від 17 500 грн, Advanced – від 22 500 грн.

  27% пошукачів у резюме вказують, що володіють англійською. Майже третина запевняє, що знає іноземну на досконалому рівні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми