Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Знання англійської: на скільки більша зарплати в українців

 • Джерело: hh.ua.  → Ключові теги: зарплата, робота

  В Україні про вимогу знання англійської мови йдеться у кожній п'ятій вакансії. Найчастіше зі знанням іноземної шукають програмістів, менеджерів по роботі з клієнтами, інтернет-маркетологів.

  1389_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Понад третина роботодавців не вказує рівень володіння мовою. Водночас у більшості вакансій йдеться про знання англійської на рівні Intermediate та Upper Intermediate. Найменш затребуваний початковий рівень - Beginner.

  Чим вище рівень знання англійської, тим більшу зарплату готові платити роботодавці. Так, у вакансіях без визначеного рівня володіння англійською зарплату пропонують від 16 400 грн. Рівень Intermediate – від 17 500 грн, Advanced – від 22 500 грн.

  27% пошукачів у резюме вказують, що володіють англійською. Майже третина запевняє, що знає іноземну на досконалому рівні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми