Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Що зможуть собі дозволити українські жінки на пенсію, отриману в 55 років

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Якщо депутати України проголосують за, на пенсію в 55 років можуть достроково вийти майже два мільйони жінок. Це величезне навантаження на Пенсійний фонд (ПФУ), діра в якому і так перевалила за 170 млрд гривень.

  1842_98798.jpg (69.04 Kb)


  Жінки теж в розгубленості. Отримати пенсію в 55 ніхто не проти. Але заборона працювати після цієї пенсії змушує задуматися. Одна сторона медалі: Щоб, бува, «але буде вже на шматок хліба». А з іншого боку: як прожити на ту крихітну пенсію? Багато хто після виходу на пенсію залишаються працювати, щоб мати більше коштів на прожиття, маленька частина українців працюють «для душі». Багато жінок говорять про те, що після пенсії можна працювати і отримувати зарплату в конверті. Але мало хто з українських роботодавців потребує 55-річних працівників жіночої статі. Як врегулювати потреби і можливості, якщо пенсія маленька? Поправити б якось здоров'я, вийшовши на пенсію, але навряд чи вистачить на лікування. А говорити вже про раціональному відпочинку або подорожі (як це роблять пенсіонери інших країн) з нашими пенсіями просто смішно.

  Так невже жінки, які звикли основний тягар побуту брати на себе, працювати на рівні з чоловіками на роботі, не заслуговують на щось краще, ніж щодня чути про крихітних пенсії і величезних дірках в бюджеті. Хіба не жінки народили тих, хто зараз вирішує їхні долі?  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми