Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Що зможуть собі дозволити українські жінки на пенсію, отриману в 55 років

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Якщо депутати України проголосують за, на пенсію в 55 років можуть достроково вийти майже два мільйони жінок. Це величезне навантаження на Пенсійний фонд (ПФУ), діра в якому і так перевалила за 170 млрд гривень.

  1842_98798.jpg (69.04 Kb)


  Жінки теж в розгубленості. Отримати пенсію в 55 ніхто не проти. Але заборона працювати після цієї пенсії змушує задуматися. Одна сторона медалі: Щоб, бува, «але буде вже на шматок хліба». А з іншого боку: як прожити на ту крихітну пенсію? Багато хто після виходу на пенсію залишаються працювати, щоб мати більше коштів на прожиття, маленька частина українців працюють «для душі». Багато жінок говорять про те, що після пенсії можна працювати і отримувати зарплату в конверті. Але мало хто з українських роботодавців потребує 55-річних працівників жіночої статі. Як врегулювати потреби і можливості, якщо пенсія маленька? Поправити б якось здоров'я, вийшовши на пенсію, але навряд чи вистачить на лікування. А говорити вже про раціональному відпочинку або подорожі (як це роблять пенсіонери інших країн) з нашими пенсіями просто смішно.

  Так невже жінки, які звикли основний тягар побуту брати на себе, працювати на рівні з чоловіками на роботі, не заслуговують на щось краще, ніж щодня чути про крихітних пенсії і величезних дірках в бюджеті. Хіба не жінки народили тих, хто зараз вирішує їхні долі?  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми