Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Жінка до 60 років виглядає на 65": Встановлено новий пенсійний вік

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Після пенсійної реформи в Україні проведеної владою Януковича у виконанні Тігіпко, жінки стали виходити на пенсію в 60 років. Правда, в якості пом'якшуючих обставин, підйом пенсійного віку проходив поступово, збільшуючись на 1 рік, кожні 6 місяців. Нова влада вирішила змінити ситуацію і повернути колишній пенсійний вік для жінок.

  1842_98798.jpg (69.04 Kb)


  Однак за умови наявності стажу роботи 30 років.

  причини нововведення
  Основною причиною нововведення, на думку авторів проекту, є допущена несправедливість прив'язки до дати народження попередньої реформи. Виникали ситуації, коли дві співробітниці, з різницею у віці 1 рік, змушені були виходити на пенсію з істотним розгоном.

  На підставі нового законопроекту жіночий пенсійний вік повинен скласти 55 років. При цьому поставлена ​​умова, що співробітницям необхідно буде звільнитися з роботи, оскільки поєднання закон не передбачає. Пенсіонери нарешті дочекалися зростання пенсій в 2019 році.

  Не всі жінки реформу сприйняли однозначно, розуміючи, що прожити на мізерний розмір пенсії в Україні проблематично. З іншого боку, згідно з проведеними дослідженнями, після 55 років жінки досить виснажені. Для роботи після досягнення такого віку доводиться включати резервні сили, що ще більше виснажує організм. В результаті часто жінка до 60 років виглядає на 65.

  Однак не всі депутати дотримуються такого поняття. Представниця фракції «Слуга народу» Третьякова вважає, що ніяка робота не приносить шкоди. Можливо, таку думку, вона висловлює за політичними мотивами, оскільки ініціатива реформи виходить від правлячої партії.

  Проблеми в пенсійному фонді
  Слід зазначити, що Верховна Рада попереднього скликання вже вносила такий законопроект, і він був прийнятий. Однак вступ його в силу не відбулося. На той момент президентом був Порошенко, який поставив вето на цей закон. Як надійде в такій ситуації Зеленський залишається загадкою. У разі його прийняття Україна потрапляє в дуже складне становище. Найбідніші пенсіонери живуть в Закарпатській і Тернопільській областях.

  Додаткове навантаження ляже на пенсійний фонд, який і так має дефіцит в 170 млрд гривень. Статистика показує, що кожні 11 осіб пенсіонерів обслуговуються 10 працюючими людьми. Введення в дію нового закону ще більше погіршить ситуацію, оскільки кількість непрацюючих людей зросте. У підсумку це може призвести до зниження і без того невеликих пенсій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми