Робота. Зарплата. Пенсії, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Піднімуть, але не відразу: яким буде прожитковий мінімум в Україні

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: прожитковий мінімум

  Кожен українець буде забезпечений на рівні реального прожиткового мінімуму.

  9588_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це йдеться в Програмі діяльності уряду, опублікованій на сайті Кабміну.

  Про підвищення прожиткового мінімуму до рівня реального нова команда влади говорить не перший день. Сайт "Сьогодні" вже писав про те, що в проекті держбюджету на 2020 рік Кабміну було доручено "вжити рішучих кроків", щоб довести показники прожиткового мінімуму до реального рівня. Представник Кабміну у Верховній Раді Ірина Верещук пояснила, що "прем'єр поставив амбітне завдання збільшити [прожитковий мінімум] до 4,5 тис. грн".

  Згадка про таку мету в законопроекті про бюджет на 2020 рік дозволяла припустити, що прожитковий мінімум постараються підвищити протягом саме 2020 року. Однак зі слів Олексія Гончарука під час презентації програми роботи уряду, скоріше, слід було, що це завдання більш віддаленого періоду.

  "Для того, щоб забезпечити такий прожитковий мінімум, економіці необхідно вирости дуже сильно. За нашими розрахунками, мінімум – на 33%. Щоб кожна людина, яка потребує такої допомоги від держави, отримала достатньо грошей, щоб вважатися над межею бідності. Повністю це явище подолати в найближчі роки буде дуже складно, але ми точно хочемо наблизитися до вирішення цього питання", – сказав, зокрема, прем'єр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми