Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні ввели новий пенсійний вік: які будуть наслідки

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  В нашій країні був скасований мінімальний вік для виходу на пенсію за вислугу років для деяких категорій працівників. За даними порталу РБК, рішення відповідного змісту № 2-р / 2019 було прийнято Конституційним судом. Це означає, що відтепер вийти на пенсію раніше отримали можливість: до 50 років - співробітники льотного і льотно-випробувального складу; до 55 років - представники сфери медицини, освіти, соціального забезпечення і театрально-концертних та інших видовищних колективів.

  7766_98798.jpg (69.04 Kb)


  Відповідно до рішення КСУ, пенсія за вислугою років відповідно до ст. 51 Закону № 1788 відтепер належить громадянам, які працюють на шкідливих підприємствах і втратили працездатність у зв'язку з умовами роботи до настання пенсійного віку.

  Згідно уточненню Конституційного суду, положення закону № 1788 про підвищення на 5 років віку виходу на пенсію для жінок, а також збільшення на 5 років загального і спеціального стажу роботи, необхідного для призначення пенсії за вислугу років для окремих категорій працівників - позбавляють їх права на соціальну захист. Таким чином, вони не відповідають конституційним принципам прав і свобод людини, і відповідно є незаконними.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми