Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні ввели новий пенсійний вік: які будуть наслідки

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  В нашій країні був скасований мінімальний вік для виходу на пенсію за вислугу років для деяких категорій працівників. За даними порталу РБК, рішення відповідного змісту № 2-р / 2019 було прийнято Конституційним судом. Це означає, що відтепер вийти на пенсію раніше отримали можливість: до 50 років - співробітники льотного і льотно-випробувального складу; до 55 років - представники сфери медицини, освіти, соціального забезпечення і театрально-концертних та інших видовищних колективів.

  7766_98798.jpg (69.04 Kb)


  Відповідно до рішення КСУ, пенсія за вислугою років відповідно до ст. 51 Закону № 1788 відтепер належить громадянам, які працюють на шкідливих підприємствах і втратили працездатність у зв'язку з умовами роботи до настання пенсійного віку.

  Згідно уточненню Конституційного суду, положення закону № 1788 про підвищення на 5 років віку виходу на пенсію для жінок, а також збільшення на 5 років загального і спеціального стажу роботи, необхідного для призначення пенсії за вислугу років для окремих категорій працівників - позбавляють їх права на соціальну захист. Таким чином, вони не відповідають конституційним принципам прав і свобод людини, і відповідно є незаконними.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми